O nás

 

O nás - MojeDomečky.cz    

Když jsem byla malá dostala jsem nábytek pro panenky z NDR. Byl moc krásný, ale chyběl mi domeček, do kterého bych nábytek umístila a mohla si začít hrát. Moje maminka mi vyrobila domeček z krabic od bot. Spoustu pokojů, okýnka, průchozí dveře, koberce, záclonky. Byla to moje nejlepší hračka.

Když moje dcera povyrostla, chtěla jsem jí dopřát něco podobného. Objevila jsem švédskou firmu Lundby a jejich domečky i s veškerým nábytkem a panenkami. Když jsem domeček dceři koupila byla nadšená nejen ona, ale i já. A tak jsem si v r. 2013 založila firmu MojeDomečky.cz, aby si mohly hrát i Vaše děti.

Najdete u nás nejen domečky Lundby spolu s veškerým vybavením, dalšími pokojíčky, které se dají kombinovat dle dětské fantazie, spoustu maličkostí (včetně nádobí), světýlka a rozvětvenou rodinu (panenky), které v domečku bydlí.

A protože toho bylo stále málo, postupně jsme sortiment rozšířili o kreativní a krásné hračky francouzské firmy Djeco a Moulin Roty, hračky německého výrobce Sigikid a dalších skvělých výrobců.

 

O firmě Micki a švédských hračkách Lundby

Vstupte do Lundby hravého světa domečků pro panenky

První domeček pro panenky Lundby byl vyroben v roce 1947. Asi před 25 lety, v roce 1997, firma Micki převzala vývoj domečků pro panenky. Od té doby pokračuje ve vytváření domečků, nábytku do domečků pro panenky, panenek a dalších doplňků do domečků pro panenky, které odrážejí způsob, jakým dnes žijeme. Minimálně stejně důležité je zahrnout hravost a pohled dítěte.

Milujeme moderní design i to, jak získává nový život a podobu očima dítěte, když si vytváří nový vlastní svět.

Domeček pro panenky Lundby láká dítě ke hře, stavění, povídání a představivosti

Domeček pro panenky Lundby od Micki má vše, co byste mohli potřebovat k vytvoření vlastního světa! Dítě může používat domeček pro panenky a malé pokojíčky domečku pro panenky společně nebo jednotlivě k vytvoření domečku, který vypadá přesně tak, jak chce. Dítě se samo rozhodne jak chce domeček vyzdobit a vytvoří si svůj vlastní dům, podle své fantazie. Je to pro něj velmi zábavná a rozvíjející se hra. Možná, že dítě ve hře převypráví svůj vlastní život - nebo sní o něčem úplně jiném!

S Lundbym je snadné začít

Než si koupíte domeček pro panenky od Lundby, můžete začít v malém, jen s jedním pokojíčkem, nábytkovou sadou a několika panenkami, a teprve poté nechat domeček pro panenky růst, jak se bude vyvíjet hra. Dítě může odstranit zadní stěny domečku pro panenky a hrát si tak v domečku pro panenky ze dvou stran. Nebo si může odnést domeček pro panenky ven a hrát si na čerstvém vzduchu!

Hra s domečkem pro panenky Lundbym je zábava pro malé i velké. Hrát si společně! Postavte si svůj vlastní dům a vyzdobte si ho, jak chcete, pomocí veškerého detailně propracovaného nábytku, osvětlení a dalších doplňků do domečku pro panenky od Lundby.

Domeček pro panenky, kde je dítě v centru dění

Micki navrhuje a vyvíjí všechny hračky Lundby v Gemle, srdci dědictví hraček Småland.

V Lundbyho světě rozhoduje dítě. Vyzdobit a vytvořit si svůj vlastní dům, jak chce, je pro dítě velmi zábavná a rozvíjející se hra. U nových vydání jsme velmi chtěli zachovat jádro Lundby, ale zároveň myslet svobodněji a ještě kreativněji - stejně jako děti."

Anne Arvgrim, manažerka designu