Jak nakupovat na mojedomecky.cz, internetovém obchodě s domečky pro panenky, nábytkem do domečků pro

mojedomecky.cz

Jak nakupovatNáš internetový obchod mojedomecky.cz prodává zejména domečky pro panenky s veškerým vybavením, příslušenstvím a panenkami, se kterými si budou vaše děti rádi hrát. Nabízíme výrobky švédské firmy Lundby. Jedná se o dva domečky - klasický domeček Småland a moderní domeček Stockholm. Oba domečky mají svůj vlastní nábytek i své vlastní venkovní vybavení, ale je možné veškeré vybavení i postavičky (panenky) kombinovat. Vybavte si svůj domeček nábytkem, který se Vám líbí! Vše si udělejte dle Vašich představ!  

Každý domeček má zabudované mini "zásuvky" a všechna světýlka i nábytek se světýlky zapojíte jednoduše do těchto malých "zásuvek" v domečku, není nutné kupovat přípojky. K domečkům patří napájení /adaptér, který zajistí, aby všechna světýlka ve Vašem domečku svítila.


Kategorie Domečky Lundby

  1. Nejprve si vyberte domeček - kategorie domečky.
  2. Pak vnitřní nebo venkovní vybavení - kategorie vnitřní zařízení nebo venkovní vybavení
  3. Vyberte si rodinu do svého domečku pro panenky - kategorie rodina-panenky.
  4. A nakonec svůj domeček rozsviťte - kategorie osvětlení a elektro.
Dále prodáváme dřevěné domečky pro panenky od německé firmy Glow2B Spielwaren, které jsou již vybaveny nábytkem i panenkami. Od švédské firmy Micki prodáváme dřevěné hračky a od německé firmy Gowi hračky na pískoviště a jinam Mrkající. V kategorii Doplňky Sigikid a Hračky Sigikid najdete kvalitní hračky pro miminka až po dospěláky a doplňky pro nejmenší i školáky od německé firmy Sigikid

 

Přejem Vám a Vašim dětem hodně zábavy s našimi hračkami !