Jak stornovat objednávku

mojedomecky.cz

Jak stornovat objednávku
Jak u nás můžete vrátit zboží nebo vystornovat objednávku?V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

 

  • odešlete e-mailem na adresu info@mojedomecky.cz  zprávu o odstoupení od smlouvy. Důležité je uvést: číslo faktury, datum nákupu a číslo účtu popř. adresu, na kterou požadujete vrácení uhrazené částky za zboží.
  • zboží pečlivě zabalte a s kopií faktury doručte na naši adresu. Zboží musí být nepoužité, nerozbalené, nepoškozené, původní ochranný papírovo/plastový obal nesmí být odstraněn ani porušen. Neposílejte zboží na dobírku.
  • při splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží pošleme složenkou nebo převodem na Váš účet nejpozději do 7 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude bohužel možné Vaše odstoupení od spotřebitelské smlouvy akceptovat.
  • zboží vracejte na adresu : Klára Ševelová, Na Václavce 1136/8, 150 00  Praha 5

 

  • objednávku však můžete vystornovat do 24 hodin bez udání důvodů na email nebo přes kontaktní formulář

Napište nám

(povinné)
Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů